Studenti a absolventi flétnové třídy
prof. Boženy Růžičkové

Jméno

Dosažené významné úspěchy během studia

Andrýsková Ludmila
Bubeníčková Jarmila (Majdová)
Budišová Hana (Colombo) 1. cena a titul laureáta, XII. soutěžní přehlídka konzervatoří ve hře na dechové nástroje, Brno 1988, I. kategorie
1. cena, I. interpretační soutěž ve hře na dřevěné dechové nástroje, Kraslice 1988, nižší kategorie
4. místo, národní rozhlasová soutěž Concertino Praga 1986
Burdová Jaromíra (Púčiková)
Cenková Irena 2. cena, XXI. soutěžní přehlídka posluchačů konzervatoří ČR ve hře na dechové nástroje, Ostrava 1997, I. kategorie
Čermáková Hana 3. cena, Duškova soutěž, Praha 1985
2. cena, IX. soutěžní přehlídka konzervatoří ve hře na dechové nástroje, Teplice 1984, II. kategorie
Černý Miloslav
Dočkal Radek 4. místo, národní rozhlasová soutěž Concertino Praga 1985
Dolanová Dana (Chvátalová)
Fialová Petra
Habalová Dagmar (Bukvaldová)
Hališková Petra (Řiháková) 2. cena, XIV. soutěžní přehlídka konzervatoří ve hře na dechové nástroje, Roudnice nad Labem 1990, II. kategorie
3. místo, národní rozhlasová soutěž Concertino Praga 1990
3. cena, I. interpretační soutěž ve hře na dřevěné dechové nástroje, Kraslice 1988, nižší kategorie
čestné uznání, XII. soutěžní přehlídka konzervatoří ve hře na dechové nástroje, Brno 1988, I. kategorie
Havel Daniel
Heger Robert 3. cena, VI. soutěžní přehlídka konzervatoří ve hře na dechové nástroje, Teplice 1981, I. kategorie
Hladík Petr 3. cena, I. interpretační soutěž ve hře na dřevěné dechové nástroje, Kraslice 1988, vyšší kategorie
2. cena, XII. soutěžní přehlídka konzervatoří ve hře na dechové nástroje, Brno 1988, II. kategorie
Holá Miroslava
Horký Vladimír
Hrubá Andrea (Pavlušová)
Hurníková Andrea

Jakúbková Barbora 5. místo, národní rozhlasová soutěž Concertino Praga 2008
Jindrová Jarmila (Fabiánová)
Jurčeková Bojana (Blohmann) 2. cena, mezinárodní soutěž North London Music festival (oblast: české a slovenské hudby), Anglie 1993
3. cena, interpretační soutěž Chomutov 1993
1. cena, mezinárodní soutěž North London Music festival (oblast: české a slovenské hudby), Anglie 1992
3. cena, mezinárodní flétnová soutěž Undine, Itálie 1991
1. cena, XIV. soutěžní přehlídka konzervatoří ve hře na dechové nástroje,Roudnice nad Labem 1990, I. kategorie
Chlebníčková Irena 4. místo, národní rozhlasová soutěž Concertino Praga 1995
Chludová Věra (Obdržálková)
Chourová Pavlína (Divošová)
Kadlec Tim 3. cena, XVI. mezinárodní soutěž, Chieri, Itálie 2016, kategorie A
2. cena, Mezinárodní soutěž Flautiáda 2015, Bratislava, kategorie 2A
2. cena, Interpretační soutěž Pardubické dechy 2015, II. kategorie
Kantor František
Klementová Petra diplom za výtečné absolvování semifinále, 3. ročník Talent roku 2001 Praha
2. cena, XXIV. ročník soutěžní přehlídky konzervatoří ČR ve hře na dechové nástroje, Teplice 2000, II. kategorie
Kleinerová Naděžda (Mertová)
Kociánová Jindřiška (Kolouchová)
Kocúrek Josef
Kolcúnová Radka
Koldová Lenka
Kostelecká Kateřina (Vařáková)

Kotačka Petr
Kratochvíl Martin
Krystufová Milena
Kulová Dagmar (Becková)
Kundrátová Iveta (Krulová)
1. cena a absolutní vítěz, XXVII. soutěžní přehlídka konzervatoří ČR ve hře na dechové nástroje, Ostrava 2003, II. kategorie
2. cena, národní rozhlasová soutěž Concertino Praga 2001
čestné uznání, mezinárodní rozhlasová soutěž Concertino Praga 2001
čestné uznání, XXIV. ročník soutěžní přehlídky konzervatoří ČR ve hře na dechové nástroje, Teplice 2000, I. kategorie
Kutnohorský Bohumil
Kyseláková Anna (Málková)

Lavičková Martina
Lišková Věra (Křivá)
Lukášová Jana
(Pavlíčková)
1. cena, XXVII. soutěžní přehlídka konzervatoří ČR ve hře na dechové nástroje, Ostrava 2003, I. kategorie
1.cena, Music Competition London 2006, Woodwind Category
Lukešová Daniela
Majdová Martina (Molinger) 1. cena, XXI. soutěžní přehlídka konzervatoří ČR ve hře na dechové nástroje, Ostrava 1997, II. kategorie
Mavrogenidou Sofia
Menclová Judita
Měchurová Veronika
Mikulec Vladimír
Mikušková Martina (Komínková)
Mrkvicová Jana (Zumrová)
Musil Vlastimil
Musilová Dita (Jarolímová)
Obrusník Marek
Olivová Petra (Hoďánková) čestné uznání I. stupně, XVIII. soutěžní přehlídka konzervatoří České republiky ve hře na dechové nástroje, Kroměříž 1994, II. kategorie
Oráčová Hana
Paculová Sylvie (Šimečková)
Pastrňáková Jana (Ryšková)
Pleštilová Jitka (Neradilková)
Poláček Mojimír
Pomkla Petr čestné uznání, Interpretační soutěž dechových nástrojů, Chomutov 1986
2. cena, Duškova soutěž, Praha 1985
1. cena a titul laureáta, IX. soutěžní přehlídka konzervatoří ve hře na dechové nástroje, Teplice 1984, II. kategorie
Přecechtělová Klára
2. místo, 21. ročník interpretační soutěž Karel Ditters z Dittersdorfu, Trio konzervatoře Brno, Vidnava 2014
Zlaté pásmo, celostátní přehlídka Mládí a Bohuslav Martinů, Polička 2014
cena za interpretaci díla B. Martinů, celostátní přehlídka Mládí a Bohuslav Martinů, Polička 2014
cena za celkový hudební projev, celostátní přehlídka Mládí a Bohuslav Martinů, Polička 2014
čestné uznání, XXXVI soutěžní přehlídka konzervatoří ČR ve hře na dechové nástroje, Teplice 2012, I. kategorie
Rozehnal Jan
Schneider Jan
Smutná Karolína 1. cena, národní rozhlasová soutěž Concertino Praga 2008
1. cena a cena pro nejlepšího flétnistu , II. Mezinárodní soutěž SMBEC "Ilija Nikolovski-Luj", Skopje, Makedonie 2007, III. kategorie
2. cena, XXX. soutěžní přehlídka konzervatoří ČR ve hře na dechové nástroje, Ostrava 2006, I. kategorie
Stadlerová Adéla
2. cena, XXXVI soutěžní přehlídka konzervatoří ČR ve hře na dechové nástroje, Teplice 2012, I. kategorie
Stefanová Jarmila
Sobol Martin 3. cena, IX. soutěžní přehlídka konzervatoří ve hře na dechové nástroje, Teplice 1984, I. kategorie
Ševčíková Jarmila (Janečková)
Špeldová Marie (Škárková) čestné uznání, Interpretační soutěž dechových nástrojů, Chomutov 1981
Švábová Hana (Hána)
3. cena, Mezinárodní soutěž Flautiáda 2015, Bratislava, kategorie 2C
Trávníčková Marta (Voňková)

Vaculová Kristina 1. cena, Music Competition London 2005, Woodwind Category
Cena Syrinx pro nejlepšího flétnistu World of Young Musicians 2002
vítězka soutěže Yamaha CMI Melodia 2002
diplomza vysoce hodnotný umělecký a technický výkon, semifinále, 4. ročník Talent roku 2002, Praha
1. cenaa titul laureáta, mezinárodní rozhlasová soutěž Concertino PRAGA 2001
čestné uznání, národní rozhlasová soutěž Concertino Praga 2001
2. cena, XXIV. soutěžní přehlídka konzervatoří ČR ve hře na dechové nástroje, Teplice 2000, I. kategorie
Valentová Michaela čestné uznání, mezinárodní soutěž North London Music festival (oblast: české a slovenské hudby), Anglie 1995
2. cena, XVIII. soutěžní přehlídka konzervatoří ČR ve hře na dechové nástroje, Kroměříž 1994, I. kategorie
Vaněček Milan
Vávra Jan
Vavřínek Stanislav
Věžníková Klára

Vojáček Michal
Votrubec Jiří
Yun Han-Lim
Zajícová Marie (Fischerová)
Zárubová Eliška (Tkadlecová)
Zavadilová Klára
Zavřelová Marta

Zlámalová Ludmila (Mašlaňová)